Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow Cenaze Haberleri
Cenaze Haberleri
Yazı Index
Cenaze Haberleri
Sayfa 2
Sayfa 3
Sayfa 4
Sayfa 5
Sayfa 6
Sayfa 7

2016 yılında vefaat edenler,>> Üyemiz Rahmi,Salih ve Tuncay ARAN ın anesi ciseli ARAN 21 aralık 2016 da İstanbulda vefaat etmiştir ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz>> Üyemiz Seyrsni ve Ali ekber BÜKE ni babası Cuma BÜKE 14 aralık 2016 da vefaat istanbulda etmiştir yakınlarına başsağlığı dileriz


>>köy halkımızdan Cemal OKUR (nebi alinin abal) 21 kasımda istanbulda vefaat etmiştir yakınlarına ve ailesine başsağlığı dileriz


>> Üyemiz Dursun ve Cemal APRA nın annesi sati APRA 10 kasım 2016 tarihinde turhal da vefaat etmiştir yakınlarına başsağlığı dileriz>> Üyemiz Cemal ve Davut GEDİK in annesi Akgül GEDİK 11 ekim 2016 tarihinde istanbulda vefat etmiştir yakınlarına başsağlığı dileriz>> Üyemiz (Muhtar) Ahmet ve Duran AKAN'nın babası Ali AKAN 17 AGUSTOS 2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Cemal BAYLAN 'nın babası Duran BAYLAN (topal hasanın duran)12 AGUSTOS 2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Veysel,Tuğrul,Yusuf,Ahmet BİRGİN 'nin babası Cuma BİRGİN (cöp üsügün sarı)31 TEMMUZ 2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Dursun ve Ahmet ÇALINAK'ın annesi Döndü ÇALINAK (Topal velinin Halil çavuşun eşi)   03 TEMMUZ 2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Ahmet ANDİÇ'in  annesi Sati ANDİÇ (Hasan Efendinin Şükrünün eşi)   28 HAZİRAN  2016 Tarihinde  istanbulda  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Rıza ve Celal ANKUN'un annesi (badenin mehmetin eşi)   22 HAZİRAN  2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Talabi ANAS'ın Babası Mohredin ANAS (Cıdıüsüğün mohredin) 13  HAZİRAN  2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz Hikmet ÇALINAK   07  HAZİRAN  2016 Tarihinde  İstanbulda  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyelerimizden  Sefer , Salman , Cemal , Ahmet BAYLAN'ın annesi (Deligucün Hasanın eşi) Yeter BAYLAN 28 MAYIS  2016 Tarihinde  köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz  Yusuf ,Rıza ARK'ın Babası ve Üyemiz Serdar ARK'ın dedesi Mahmut ARK (Yareli Mahmut) 19 MAYIS  2016 Tarihinde köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz  Mahmut BATUR'un babası Celal BATUR 17 MAYIS  2016 Tarihinde İstanbulda  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz  Serkan BURHAN'ın Dedesi Cemal BURHAN (CİBİL) 04 NİSAN 2016 Tarihinde Köyde vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz  Kenan ,Cemil,Güven BİRGİN 'nin annesi Yeter BİRGİN 16 MART  2016 Tarihinde İstanbulda  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz  Cafer ÇELİK 'in eşi Yeter ÇELİK (Hocanın caferin eşi)10 MART 2016 Tarihinde İstanbulda  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.


>> Üyemiz  Turgut, Orhan ve Murat AR’ın emesi Sati Ar(calpanın sati) 13 ŞUBAT 2016 Tarihinde İstanbulda  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.

>> Üyemiz  Ertugay ve Tuncer BAL’ın annesi (balağın iböğün hanımı) Ciseli BAL 05 ŞUBAT 2016 Tarihinde Köyde vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.

>> Üyemiz  Ali ve Erol ANAǒın annesi Ayşe ANAÇ (Ellezin Memügün eşi)01 ŞUBAT 2016 Tarihinde köyde vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.

>> Üyemiz  Adnan ADEKA’nın  babası  Sadık ADEKA(ömerin sadık)   25  OCAK  2016  Tarihinde  Köyde   vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz.

>> Üyemiz  Cemal ,Bektaş ve Sefer ÇAKIN’ın analığı Gülüzar ÇAKIN (Ataşlunun hanımı) 15 OCAK 2016 Tarihinde Köyde  vefaat etmiştir.Yakınlarına ve Çaylı halkına başsağlığı dileriz. 

Tasarım: Ahmet BAYLAN & Alper ANAS & Mete ARHIN