Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Yüksek Okul Mezunları


 YÜKSEKOKUL  VE  FAKÜLTE MEZUNLARI
S.N   ADI SOYADI OKULU YILI BÖLÜMÜ
1 Rıza ŞAHİN      
2 Murtaza BERK   1977 Elektrik
3 Yılmaz ANAS İ.T.Ü. 1980 Jeodezi
4 Mahmut ATUN Hava  okulu   Astsubay
5 Turan ÇAKIN Hava  okulu   Astsubay
6 Ahmet ANA Cumhuriyet Üniversitesi 1986 Elektronik 
7 Cafer BİN Cumhuriyet Üniversitesi 1986 Harita Kadastro
8 İsmail BİRGİN Cumhuriyet Üniversitesi 1986 Harita Kadastro
9 Sabri BALKAV Cumhuriyet Üniversitesi 1987 İnşaat
10 Eraslan KAPLAN 19 Mayıs Üniversitesi 1987 Biyoloji
11 Yadigar BAYLAN İ.Ü. Tıp Fakültesi 1990 Dahiliye
12 Muammer BAYLAN İ.Ü. Diş Hek. Fakültesi 1992 Diş doktoru
13 Münevver TAŞDEMİR Çukurova Üniversitesi 1992 Almanca Öğretmenliği
14 Muharrem ŞAHİN Çukurova Üniversitesi 1992 Jeoloji Mühendisliği
15 Sami BAYLAN İ.Ü. Hukuk Fakültesi 1995 Avukat
16 Sermet ŞAHİN Anadolu Üniversitesi 1995 İktisat
17 Kazım ATUN İstanbul Üniversitesi 1996 Felsefe 
18 Ersoy ANAS Hacetepe Üniversitesi 1996 Ahşap End.Mühendisi
19 Selim BAL 9 Eylül Üniversitesi 1996 Turizm , Otelçilik
20 Murat BÜT Anadolu Üniversitesi 1997 İşletme
21 Ayhan ASAV K.T.Ü. 1997 Öğretmen
22 Arif BAL Abant İzzet Baysal Üniver. 1997 İktisat
23 Serdar  ANAS Hacetepe Üniversitesi 1998 Ahşap End.müh.
24 Özlem ANAS G.O.P. Üniversitesi 2000 Spor öğretmeni
25 İsmail BİRGİN Anadolu Üniversitesi 2000 Kamu yönetimi
26 Eftal  BALKAV Gazi Üniversitesi   Bilgisayar Programcı
27 Gülsade BÜT İstanbul Üniversitesi 2000 Kimya Mühendisi
28 Elçin ANAS Marmara Üniversitesi 2000 Anaokulu öğret.
29 Alper ANAS Anadolu Üniversitesi 2011 İşletme
30 Özgül ANAS G.O.P. Üniversitesi 2001 Harita Kadastro
31 Alper ANAS Hava Sınıf Okulları K.lığı 2001 Hava Astsubay
32 Deniz  ADAY G.O.P. Üniversitesi 2001 Muhasebe
33 Nafiye ANTAĞ Sağ.Krm.ları İşletmesi 2003 Hemşire
34 Zencife BAL Konservatuar   Müzik 
35 Haydar ANNAÇ Anadolu Üniversitesi   Kamu Yönetimi
36 Ahmet  ADEKA Gazi Üniversitesi 2003 Aile ekonomisi
37 A. Duran ANAS Ankara Üniversitesi 1988 Ziraat
38 Erdoğan ASAV Cumhuriyet Üniversitesi   Ziraat
39 Metin ARHIN Cumhuriyet Üniversitesi   Ziraat
40 Murat GEDİK Trakya Üniversitesi   Ziraat
41 Cemal ANA     Elektrik
42 Kenan ANNAÇ Deniz.Ast.Haz.Okulu 2005 Astsubay
43 Aliye BAYLAN 19 Mayıs Üniversitesi 2006 Okul Öncesi Öğret.
44 Yıldıray ANAS G.O.P. Üniversitesi 2006 Elektrik
45 Özgür ŞAHİN İ.Ü. Diş Hek. Fakültesi   Diş doktoru
46 Fırat BALKAV Cumhuriyet Üniversitesi 2007 Mühendis
47 Erdem GEDİK Bülent Ecevit Üniversitesi 2007 Mühendis
48 Hürol ŞAHİN Boğaziçi Üniversitesi   Elektronik
49 Burcu BATUR Trakya Üniversitesi 2007  
50 Selda ANAS Muğla Üniversitesi 2007 Turizm
51 Mutlu ANAS Celal Bayar Üniversitesi 2008 Sınıf Öğretmeni
52 Erol YERLİKAYA     Kamu Yönetimi
53 Cemile APAY Erciyes Üniversitesi    
54 Sevilay ŞAHİN Hacettepe Üniversitesi   Hemşire
55 Sümbülay ŞAHİN 19 Mayıs Üniversitesi   Hemşire
56 Alev ÇAKIN G.O.P. Üniversitesi   Ebe hemşire
57 İlham ÇELİK G.O.P. Üniversitesi   Modelist
58 Cemal  ÇELİK Koceli  Üniversitesi   Motor- Tesviye
59 Eftal  ARHIN Akçakoca Üniversitesi   Turizm , Otelcilik
60 Sermet ARHIN Afyon Üniversitesi   İşletme
61 Halil BİN Cumhuriyet Üniversitesi   Ziraat
62 Civan  GEDİK     Hemşire
63 Muharrem  GÜNAY Marmara Üniversitesi   Elektrik Öğretmenliği
64 Ümit  ÜNVER 19 Mayıs Üniversitesi   Bilgisayar Ögret.
65 Özgür ANAÇ Anadolu Üniversitesi 2008 Ziraat
66 Üstün  ÜNVER G.O.P. Üniversitesi 2008 Bilgisayar 
67 Emrah  ÜNVER G.O.P. Üniversitesi 2008 Elektrik 
68 Demet  ÜNVER G.O.P. Üniversitesi 2008 Muhasebe
69 Birben BURHAN 19 Mayıs Üniversitesi 2008 Öğretmenlik
70 Veli İNAN G.O.P. Üniversitesi 2008 Otomotiv
71 Buket ARI K.T.Ü. 2008 İşletme
72 Serdar BURHAN Kocaeli Üniversitesi   2008   Elektrik Mühen.
73 Şükran ANAS 19 Mayıs Üniversitesi 2008 Fen Bilgisi Öğret.
74 Erkan BAYLAN Balıkesir Üniversitesi 2008 Muhasebe
75 Ümit  ANNAÇ Pamukkale Üniversitesi 2009 Fizik bölümü
76 Turan ANNAÇ Anadolu Üniversitesi 2009 Halkla ilişkiler
77 Hasan YAYAR G.O.P. Üniversitesi 2009 Elektrik
78 Selcan ARINÇ Balıkesir Üniversitesi 2009 Muhasebe
79 Mustafa  APAY K.T.Ü.   Otomotiv
80 Ali ARGIN Celal Bayar Üniversitesi 2009 Makina Teknikeri
81 Şahin BÜT Anadolu Üniversitesi 2009 İşletme
82 Dilek ARSLAN G.O.P Üniversitesi 2009 Muhasebe
83 Engin ASAV Ege Üniversitesi 2009 Bio Kimya
84 Yener ANAS G.O.P. Üniversitesii 2010 Elektrik
85 İsmail BALKIR A. Kocatepe Üniversitesi   Otomotiv Öğret.
86 Serkan BERK G.O.P Üniversitesi   Elektronik 
87 Gökan ÇALINAK G.O.P Üniversitesi 2010 Harita Kadastro
88 Murat ALAV Anadolu Üniversitesi 2012 İşletme
89 Derya ALAV Anadolu Üniversitesi 2010 İşletme
90 İsmail YALÇINKAYA G.O.P Üniversitesi 2010 Tarih
91 Aykut ANAS Gazi Üniversitesi 2013 Ekonometri
92 Ufuk ANAS Gazi Üniversitesi 2008 Yapı Öğretmeni
93 Yalçın ANAS G.O.P. Üniversitesi 2008 Elektrik
94 Banu YALÇINKAYA Anadolu Üniversitesi 2013 İşletme
95 Nebi ARHIN Anadolu Üniversitesi 2011 Halkla İlişkiler
96 Ali İNAN G.O.P Üniversitesi 2011 Tarih Bölümü
97 Hüseyin ALTUN Anadolu Üniversitesi 2009 İşletme
98 Hüseyin ALTUN Jandarma Okullar K.lığı 1996 Jandarma
99 Ahmet ALTUN Anadolu Üniversitesi 2010 İşletme
100 Ahmet ALTUN Jandarma Okullar K.lığı 1994 Jandarma
101  Yılmaz  ANDAÇ  Atatürk Üni.Çevre Mühendi.
 2004  İş Güvenliği Uzmanlığı

102 Ali Ekber
 BÜKE Anadolu Üni.İktisat Fakültesi
2012
Kamu  Yönetimi

103 Cengiz
BACIK
Tokat  Gazi osman paşa Üniviversitesi Turhal MYO
2013
Elektronik ve Otomasyon bölümü

104  Cemal  ANNAÇ  Marmara Üni.İletişim Fakül. 2014
 Gazetecilik Bölümü

105





106





107





108





109





110 




111





112 




113 
    
114 




115 
    
 

Tasarım: Ahmet BAYLAN & Alper ANAS & Mete ARHIN