Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Duyurular arrow Dernek Msn adresi
Dernek Msn adresi

Duyuru 6 içeriğin tamamı

 


Duyurular

Yönetim Kurulundan
Sample ImageSayın üyelerimiz Kasabamızda bulunan Hubyar Kuyusunun Mutfak bölümüne Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından 2010 yılı içinde Yeni Mutfak dolapları yaptırılmıştır.

> Sayın üyelerimiz Kasabamızdaki Şehit Süleyman Adeka İlköğretim Okulunun ana sınıfının tabanını ise Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından 2010 yılı içinde komple laminat parke yaptırılmıştır.

> Sayın üyelerimiz Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından Kasabamızdaki Şehit Süleyman Adeka İlköğretim Okulunun 2009-2010 öğrenim yılında 6-7-8 sınıflarına 250 adet  tüm derslerin yardımcı kitapları ile kırtasiye yardımı yapılmıştır.
 
Üyelerimizin Dikkatine
  Sample Image
Sayın Üyelerimiz;Derneğimiz kayıtlarına eklemek ve dernek web sitesine kayıt yapmak için ve Üniversiteyi bitiren Çocuklarınızın isimlerini yönetim kuruluna bildirmenizi  önemle rica ederiz.
 
Dernek Msn adresi
Sample Image

Tokat Turhal Çaylı Kasabası Dayanışma Derneğinin yeni Msn adresi  Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   olarak yeniden alınmıştır. Sayın üyelerimiz bütün dilek ve şikâyetlerinizi buradan direk olarak yönetime bildirebilirsiniz. Msn adresinden web sitesine eklemek istediğiniz  fotoğraflarınızı  gönderebilirsiniz.
 
 

 

Arama

Dursun Argın
dernek toplantılarında adres bilgimin in
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Köy Müzik Kutusu

Error:
Adobe Flash Player needed.

Tasarım: Ahmet BAYLAN & Alper ANAS & Mete ARHIN